Регистрация    Войти
Авторизация
» » Озброєний Коханівський – загроза для суспільства.

Озброєний Коханівський – загроза для суспільства.

Озброєний Коханівський – загроза для суспільства.

Скандально-відомий, неврівноважений та агресивний провідник ОУНівців Микола Коханівський є загрозою життю людей! Не маючи дозвільних документів на зброю, він вештається вулицями з ножем та пістолетом і не вагається щодо їх використання.

Неабиякого розголосу в ЗМІ набула ситуація зі стріляниною, яку влаштував Коханівський серед білого дня в багатолюдному місці. Він відкрито скоїв замах на життя неозброєного бійця АТО Руслана Качмали, відкривши по останньому вогонь з травматичної зброї, якому передувала спроба використання ножа. Наразі, за останніми повідомленнями, лікарі борються за життя потерпілого.

До того ж, це не випадковість і не поодинокий факт злочину, скоєного Коханівським.

Нещодавно, 28 вересня цього року, під час проведення акції на території селища Водогін, яку сам Коханівській у соцмережах анонсував як захід під назвою «Смерть забудовникам», провідник батальйону ОУН скоїв замах на життя представника будівельної компанії з використанням холодної зброї.
Все це відбувалось в присутності та на очах багаточисельного загону поліції, який мав би охороняти громадський порядок, а натомість захищав злочинця. Правоохоронці тоді не затримали зухвальця, який зазіхав на життя бізнесмена.

По факту зазначеного замаху 30 вересня було відкрито кримінальне провадження ЄО №63647 за ч.2 ст. 296 КК України.
Також слід зазначити, що керівник Добровольчого руху ОУН Микола Коханівській є фігурантом у статусі обвинуваченого по кримінальному провадженню щодо погрому російських банків та знаходиться під частковим домашнім арештом, але, як не дивно, це зовсім не заважає йому вчиняти свавілля, бійки та стрелянину.

Чи припустимо, щоб, тоді як до поліції одна за одною надходять заяви про вчинення Коханівським хуліганських дій, останній і надалі залишався безкарним!
Правоохоронні органи та суддівська влада мають негайно вжити відповідні заходи і захистити українців від злодія і псевдо-націоналіста Коханівського!

Политика

НАТО должен обратить внимание на развитие Россией частных военных компаний – ФризВашингтон не изменит политику в отношении Каракаса после освобождения двух американских граждан – ПомпеоМакрон в конце этого года посетит АзербайджанПорошенко поздравил украинцев с праздником ТроицыУкраина рассчитывает на поддержку Грузии в создании украинской автокефальной церквиОдин из тезисов наиболее строгого доклада по России за последние годы в ПА НАТО был "время для перемен настало" – ФризУкраина передала в ПА НАТО доклад по разработке Россией биологического и химического оружия – ФризВ Грузию для участия в торжествах Дня независимости прибыли президенты шести стран и глава ЕврокомиссииПодписал закон об обеспечении охраны и защиты прав интеллектуальной собственности УЕФА во время проведения в Украине финалов ЛЧЕС призвал Россию освободить Сенцова и других украинских граждан
загрузка...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 60 дней со дня публикации.