Регистрация    Войти
Авторизация
» » Максим Шкіль: «Кожна справа з метою, кожнадія з результатом!

Максим Шкіль: «Кожна справа з метою, кожнадія з результатом!

Максим Шкіль: «Кожна справа з метою, кожнадія з результатом!«Щотакеблагодійність? Чи потрібна вона? Звідки у людей виникаєбажаннядопомогти і як дізнатися, кому саменеобхіднадопомога?»- З такими запитаннями ми звернулися до засновникаблагодійного фонду«Разом домайбутнього»Максима Шкіля. Фонд працює на територіїЖитомирськоїобласті, успішнореалізуєп'ятнадцятьсоціальнихпроектів,у рамках яких проведено більшедвохсотакцій. Цього року фонд відсвяткуєсвоєп'ятиріччя. Сьогодні команда фонду складається з людей різнихвіковихкатегорій. Усі воникеруються принципами і цінностями, про якідалі.

МаксимВікторович, п'ятьроків для будь-якоїсправи, навітьтакої як благодійністьчималийтермін. Чивважаєтеви роботу фонду успішною і з якими принципами «живе» Ваша команда?

М.В.: «Ми об'єднуємодобрих людей і крокуємо«Разом домайбутнього », цеякщо коротко про філософіюнашоїроботи. Принципи, якіоб'єднують нас:у першу чергувідкритість - ми працюємо для кожного і з кожнимусередовищікомунікаціїтолерантності та об'єктивногоінформування, наступний - ефективність - використовуємоновітнітехнологіїміжнародного і українськогодосвідублагодійноїдіяльності: кожна справа з метою, кожнадія з результатом, і звичайно ж,публічність - діємо за відкритими правилами, створюєморівніумови для усіхучасниківпроектів і програм фонду.

Матеріалиу ЗМІ щодороботи фонду більшерозповідають проісторіюжиття ваших підопічних і ніякоїреклами фонду. Зчимцепов'язано?

М.В.: «Дужебагатопіару і мало діла» - не хочунікогообразити, але повсякчассаме так проходить організаціяблагодійнихпроектіввУкраїні. Думаю, цепов'язано з тим, щополітикипочаливикористовуватиблагодійністьзадляособистої реклами. Тобто їх інтерес полягає у тому, абиотриматигарну картинку з власною персоноюукадрі, їхдії не спрямовані на результат, максимальнудопомогунужденним. Як наслідок– люди, які опинилися у біді, і з якими так обійшлися,замикаються і починаютьсудитиусіхволонтерівз негативного досвіду. Усвоїйроботіми часто стаємо свідками таких випадків. І, хочу Вас запевнити, не бажаємопрацювати на рекламу, а на результат, тому на початку нашоїдіяльностізовсім не зверталисяу ЗМІ. Згодом, люди, якіприходили до нас за допомогою,переконали нас, щорозповідаючисуспільству про нашіпроекти, ми зможемодопомогтибільшійкількості людей, знайтиоднодумців, партнерів. Правильна комунікація - комунікація для справи, допомагає нам об'єднувати тих людей, якіпрагнуть, проживаючисвоєжиття, допомогтийогокращепрожитиближньому.

Яка самекатегорія людей на Вашу думку сьогоднізалишаєтьсяменшзахищеною і потребуємаксимальноїопіки?

М.В.:Безумовно, невідкладноїдопомоги, особливо унинішнійсоціально-економічнійситуації в країніпотребуютьбагато людей. Але для мене - цедіти. Тому основнимнапрямкомроботи фонду є напрямок «Дитинакраїни» урамкахякогощомісяцяреалізуютьсяпроекти «Радістьдитини», «Кольорова доля» і «Студентидітям». Фонд проводить розробку та проведенняудитячихбудинках, центрах соціально-психологічноїреабілітації для дітейсиріт та позбавленихбатьківськогопіклуванняпрограмисоціальноїадаптації; втілюємопрограмиспрямовані на поліпшенняїхматеріальноїбази, систематично займаємосяпопуляризацієюідейблагодійності та волонтерстваумолодіжномусередовищі.

Ви згадали про молодь. Як Вам вдаєтьсязалучатимолодих людей, яківедутьдоситьнонконформістськийспосібжиття до волонтерства?

М.В.: Вся справа у тому, щомолоді люди, волонтеринашого фонду співпрацюють з нами за правилами зворотногозв'язку. Вони часто напочатку виступаютьсаміучасникаминашихпроектів, а потім, якщо мають бажання, стають нашими волонтерами унаданні допомогиіншим. Так, наш фонд на постійнійосновіреалізуєпроекти за напрямом «Розумнепокоління», учасникамиякого є молодь і юнацтвообласті - цепідтримкаобдарованих і інтелектуальних людей, - тих, хтоздатензмінюватися і готовийдопомагатиіншим. Робота цьогонапрямкуполягаєуреалізаціїосвітніхпроектів, проектів у сферікультури, створення умов дляреалізаціїпотенціалутворчої, талановитоїмолоді.

На сайтіВашого фондує розділ, присвячений здоровому способу життя. Ідея не нова і досить популярна. Якісамепроекти вам вжевдалосяреалізуватиуцьомунапрямку?

М.В.:Знаєте, я вважаю моду на спорт - відмінною модою, яка буде популярна ще не однестоліття. Сам постійнозаймаюся спортом і культивую здоровий спосібжиття у своїйродині. Вважаю, якщосередсімейнихцінностей є спорт, вінсприятливовпливає на стосунки уродині і формуєактивнужиттєвупозицію у дитини. Це я Вам кажу відверто, як батькодвох доньок, якізаймаються спортивною гімнастикою. Ми спробувалирозвивати курс «на здоров'я» уроботі фонду і булиприємноздивованікількістюоднодумців. Напрямок ми назвали «Здорова нація», вінвключає три проекти «Проти болю» - це проект уякому нашим партнером виступаєЖитомирськийобласнийонкодиспансерудопомозіонкозалежним, проект «Здорова сім'я» і «Спортивнийсвітанок». Ціпроектиспрямовані на підтримку ідеї здорового способу життясередусихвіковихкатегорій, розвитокспортивнихтрадиційусім'ї. І звичайно, як можна бути здоровиму «нездоровому» середовищі. Тому окремимнапрямкомуроботі фонду є «Екосвіт», основною метою реалізаціїякоговиступає турбота про природу рідного краю.

За підсумкамип'ятирічноїроботи фонду, щосьогодніВи б хотілипобажати Вашим партнерам та учасникампроектів?

М.В.: «Ми завждивідкриті до співпраці і щировіримо, що команда однодумців - щирих, добрих людей можуть принести більшекористі, ніжкожен з нас окремо. Зміниу нас самих, світ - це ми. Добро робити легко! Головне не бути байдужим. Кожна добра справа - цепосмішка і віра одного життя. Так мене вчили батьки, так сьогоднівчусвоїхдітей. Спасибі нашим волонтерам і партнерам за довіру! Бажаюусімрозвитку, здоров'я і віри!
загрузка...
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
КОММЕНТАРИИ (28)
Пользователь offline linkirep 22 апреля 2016 02:14
прикольно конечно НО смысл этого чуда

---

Разблокировка планшета тут
--------------------
Разблокировка модема тут
Цитировать          1
Пользователь offline WerochkaZU98 9 мая 2016 21:54
Всем привет, нашла превосходный фильмец Люди Икс: Апокалипсис / X-Men: Apocalypse (2016) классный сценарий дух захватывает, обалденные спецэффекты всем рекомендую Смотрите здесь.
Цитировать          2
Пользователь offline sdilenKada 3 июня 2016 21:07
У всех личные сообщения отправляются сегодня?

---

Большой плюшевый медведь купить тут
--------------------
Купить большого медведя здесь
Цитировать          3
Пользователь offline verleftnof 25 июня 2016 19:15
Фигня

---

Лазерная эпиляция здесь
--------------------
Эпиляция лазерная Киев тут
Цитировать          4
Пользователь offline changeeLync 7 июля 2016 15:08
Очень замечательно!

---

Квадрокоптер здесь
--------------------
Рейтинг квадрокоптеров здесь
Цитировать          5
Пользователь offline rotelSex 7 июля 2016 17:02
По-моему это очевидно. Я бы не хотел развивать эту тему.

---

Заказать экскурсию по парижу тут
--------------------
Заказать экскурсию в шампань здесь
Цитировать          6
Пользователь offline eserMr 12 июля 2016 03:11
Ну это ты точно зря.

---

is it bad when your bones crack all the time и http://walkerpart.ga/the-crack-in-everything.html
--------------------
magiciso v5 3 cracked и http://rostbookingdv8t.gq/crack-topsolid-2008-64-bit.html
Цитировать          7
Пользователь offline smolalgog 19 июля 2016 16:25
Что он замышляет?

---

Кино онлайн бесплатно здесь
--------------------
Кино онлайн в хорошем тут
Цитировать          8
Пользователь offline chlamirka 21 июля 2016 05:28
I think, that you are not right. I am assured. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.

---

facial symptoms of crack use or http://ownpostlr.tk/how-to-crack-windows-server-2003-admin-password.htmlhttp://exchangerot.cf/adobe-acrobat-professional-keygen-aa.htmlhttp://cheappost.ga/webex-recorder-crack.html
--------------------
crackle пїЅ the best of bauhaus and http://ishpost.cfhttp://paintpost.cf/7-blaze-keygen-media-pro-9-10.htmlhttp://teenfix.gq/bigfoot-sms-manager-1-0-1-crack.html
Цитировать          11
Пользователь offline starogbego 23 июля 2016 08:32
I can not take part now in discussion - it is very occupied. I will be free - I will necessarily express the opinion.

---

cara crack game 7 sins di pc as well http://vtrot.ga/scania-truck-driving-simulator-game-patch-crack.htmlhttp://rotpassion.cf/wwe-raw-vs-smackdown-2007-pc-crack.htmlhttp://hostingrost.cf/dynamics-nav-2013-license-crack.html
--------------------
secret of mana cracked ipa as well http://headsrost.gq/1-crack-erodes.htmlhttp://partpond.cf/prepare-cracked-wheat.htmlhttp://disneypost.gq/sims-medieval-pirates-and-nobles-crack-no-cd.html
Цитировать          18
Пользователь offline saujuitism 23 июля 2016 09:05
Completely I share your opinion. It is good idea. It is ready to support you.

---

assassin creed revelations crack skidrow or http://partbond.cfhttp://fspost.tk/handy-shell-cracked-for-s60v3.htmlhttp://chessrost.tk/crack-patch-the-sims-3-supernatural-mac.html
--------------------
fl studio 2.0 11 crack only zip or http://halopost.gq/nero-burn-crack-skachatj.htmlhttp://partmc.gq/driver-toolkit-8-1-1-crack.htmlhttp://fixwoman.gq/smartmovie-cracked-binpda.html
Цитировать          19
Пользователь offline inutmob 23 июля 2016 17:41
It is a pity, that I can not participate in discussion now. I do not own the necessary information. But with pleasure I will watch this theme.

---

how to crack fm 08 no cd crack as well http://alphapost.tk/archicad-15-keygen-download.htmlhttp://postwiz.tk/active-desktop-calendar-keygen-a-active-desktop-calendar-keyge
n-a.html
http://beachpost.ga/how-to-crack-fatek-plc-password.html
--------------------
crack wall repair uk as well http://avrost.cf/keygen-abcc-video-converter-pro-keygen-abcc-video-converter-pro.htmlhttp://postglobe.cf/3dmark-11-keygen.htmlhttp://roton.gq/crack-sims-2-pets-pc-codes.html
Цитировать          20
Пользователь offline jecbuiKivy 24 июля 2016 19:38
Что Вы имеете в виду?

---

ангел хранитель православный интернет магазин по этой ссылке
--------------------
православный интернет магазин россия по ссылке
Цитировать          21
Пользователь offline Rodneybetly 11 мая 2017 08:48
Вы бы еще добавили ро это пару слов


корнеед свеклы http://www.agroex.ru/bolezni/korneed_svekly/ смотреть здесь
Цитировать          27
Пользователь offline Daniselmop 15 мая 2017 15:10
Согласен, весьма забавное мнение

---

мою маму ебали в жопу истории а также читать порно рассказы отец е маленькую дочку
--------------------
секс с мамой и дочкой рассказы и разказ брать ебеть сестру
Цитировать          28

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 60 дней со дня публикации.