Регистрация    Войти
Авторизация
» » » Олександр Абдуллін спростовує чутки про купівлю каналу «112 Україна» представниками партії «Батьківщина»

Олександр Абдуллін спростовує чутки про купівлю каналу «112 Україна» представниками партії «Батьківщина»

Олександр Абдуллін спростовує чутки про купівлю каналу «112 Україна» представниками партії «Батьківщина»
Народний депутат від фракції «Батьківщина», член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Олександр Абдуллін спростував купівлю чи наміри купівлі телеканалу «112 Україна» представниками партії «Батьківщина» чи самою Юлією Тимошенко. Про це він сказав у коментарі «Телекритиці».
За його словами, ніяких перемовин про купівлю каналу «112 Україна» представники «Батьківщини» не вели. У партії та в Юлії Тимошенко немає коштів на те, щоб купити телеканал, стверджує пан Абдуллін. Він наголосив, що нині представників «Батьківщини» запрошують на ефіри практично на всі телеканали, тож наявність власного телевізійного ресурсу не є нагальною для Юлії Тимошенко та її соратників.
Пан Абдуллін повідомив, що представникам «Батьківщини» відомо про серйозні проблеми каналу «112 Україна» з його регіональними цифровими ліцензіями, а також про те, що канал практично не залучає рекламодавців і працює за інвестиції, відтак, його неможливо розвивати як бізнес-проект.
Нагадаємо, нещодавно видання «Дуся» писало про низку версій того, хто став новим власником каналу «112 Україна». Зокрема, за чутками, новим кінцевим власником каналу нібито стає Юлія Тимошенко, інтереси якої може представляти вірогідний новий номінальний власник Олександр Онищенко.
Водночас гендиректор «112 Україна» Андрій Подщипков заперечує всі чутки про продаж каналу і стверджує, що він залишається його єдиним власником.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 60 дней со дня публикации.